שיקום בטון


תהליך של שיקום בטון מתחיל למעשה ברגע כמו מתגלה בעיה כזו או אחרת ועמודי הבטון למעשה הולכים ונסדקים. הגורמים העיקריים לנזק מסוג זה הוא שיטפונות, עומס יתר, רעידות אדמה, שריפה וכדומה. בדיוק עבור מצבים מסוג זה קיים שיקום בטון. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי תהליך של שיקום בטון הינו מורכב ולכן דורש ניסיון רב וידע מקצועי רחב, על מנת להבטיח תוצאה איכותית שתחזיק לטווח ארוך. אוראנטק גטאור הינה חברה אשר עוסקת ביבוא ואספקת מוצרים ופתרונות מתקדמים לבנייה ומייצגת חברות רב לאומיות מובילות כגון : PROFILITEC , SQUAMERS , LITHOFIN ,OTTO CHEMIE , LATICRETE ועוד. מנהלי החברה, איתן דיק (באמצעות גטאור ייזום ושיווק בע”מ 1991) ואורן עינב, היו מבין מייסדיה בשנת 2004. מאז החברה צברה ניסיון ומוניטין, וגאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב, אמין ומרוצה. בנוסף, החברה מעניקה שירותי שיקום בטון, שיקום בטון לבריכות שחיה, שיקום בטון לבריכות שחייה, שיקום בטון לבריכת שחיה ועוד.

שיקום בטון לבריכות שחיה

שיקום בטון לבריכות שחיה הינו הליך מורכב אשר דורש מיומנות ברמה הגבוהה ביותר של איש המקצוע. מדובר על תהליך אשר מבוסס על עבודת סיתות ארוכה, אשר כוללת ציוד רב חומרי עבודה רבים. בסופו של התהליך, מתקבל שיפור ושחזור ניכרים של תכונות הבטון, זאת לצד הגנה ועמידות.

שיקום בטון לבריכות שחייה

על מנת לקבל תוצאה איכותית וטובה של שיקום בטון לבריכות שחייה חשוב במיוחד להקפיד על רצף של פעולות החל מעבודת היציקה ועד הכנת התשתיות וכמובן עבודת האיטום עצמה. אוראנטק גטאור הינה חברה אשר עוסקת ביבוא ואספקת מוצרים ופתרונות מתקדמים לבנייה ומייצגת חברות רב לאומיות מובילות כגון : PROFILITEC , SQUAMERS , LITHOFIN ,OTTO CHEMIE , LATICRETE ועוד. מנהלי החברה, איתן דיק (באמצעות גטאור ייזום ושיווק בע”מ 1991) ואורן עינב, היו מבין מייסדיה בשנת 2004. מאז החברה צברה ניסיון ומוניטין, וגאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב, אמין ומרוצה.

שיקום בטון לבריכת שחיה

שיקום בטון לבריכת שחיה הינו הליך עבודה מורכב אשר חייב להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מן הטובים והמנוסים ביותר בתחום. כך תוכלו להבטיח תוצאה עמידה, איכותית וטובה, אשר תחזיק לאורך שנים רבות.

© כל הזכויות שמורות    •    אוראנטק גטאור   •    HD Design עיצוב ובניית אתרים

פירוט הצעה
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.