קיימות וסביבה ירוקה

לטקריט ואוראנטק גטאור מספקות מוצרים וכלים חדשניים בעלי תו תקן ירוק על מנת להבטיח איכות חיים טובה יותר לדורות הבאים.
לטקריט מייצרת מוצרים מאושרי GREENGUARD בעלי VOC נמוך ומספקת כלים כגון LEED (תקן אמריקאי לבנייה ירוקה).

לטקריט מחויבת לפתח מוצרים חדשניים, ברי קיימא, בעלי VOC נמוך, בהתאם לתקני האיכות ISO 9001: 2015 להבטיח בצורה עקבית התקנה איכותית ואיכות חיים טובה יותר לדורות הבאים.

לטקריט מחויבת באופן מלא לקיימות ומתן מידע שקוף לקהילת הבניה הירוקה המתפתחת בצורה מהירה. לטקריט מציעה גיליונות נתוני בטיחות (SDS) בפורמט GHS, הצהרות על מוצרי בריאות (HPD) לכל המוצרים אותם מייצרת לטקריט אינטרנשיונל וכן תעודת UL GREENGUARD GOLD למגוון רחב של מוצרים.
בעתיד בשיתוף עם TCNA (מועצת האריחים של צפון אמריקה), לטקריט תספק אישורים על מוצרים סביבתיים לתעשייה (EPD) עבור דבקי טיט מבוססי מינרלים וגראוטים מבוססי מינרלים.

ניתן לגשת למידע בקלות באמצעות "עוזר הסמכת הפרויקט"- LATICRETE LEED, המספק סימון עבור כל מוצר של לטקריט בהתייחסות לתכולה ממוחזרת (לפני ואחרי הצריכה), מקום הייצור, מקורות חומרי הגלם, המרחק של מקור אחוז חומרי הגלם על-פי דרישות LEED, תכולת VOC, אם המוצר עומד בהנחיות "תוצרת אמריקה", הסמכת UL GREENGUARD GOLD (אם רלוונטי), התאמה לרשימת "חומרים אדומים"- RED LIST OF MATERIALS v3 של תקן ביצועים למבנים- LIVING BUILDING CHALLENGE LBC ומידע אחר לתמיכה.

לחץ כאן כדי לגשת ל- LEATICRETE LEED

© כל הזכויות שמורות    •    אוראנטק גטאור   •    HD Design עיצוב ובניית אתרים

פירוט הצעה
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.