אריחים לבריכת שחייה


קיבלתם החלטה לשפץ את הבריכה בחצר הבית? זה הזמן לבחור אריחים לבריכה! אריחים לבריכת שחייה משמשים לשמירה על איטום הבריכה ומהווים חלק חשוב בעיצוב הכללי שלה. בעת תחזוקת הבריכה ושימוש במי הבריכה, מוספים חומרי כלור אשר יכולים לפגוע בחומרי הריצוף של הבריכה. בשונה מריצפה רגילה של חדר בבית, הריצוף בבריכה צריך לעמוד בפני רטיבות קבועה וחומרי כלור שונים ולכן יש חשיבות בשימוש במרצפות המתאימות לריצוף בריכת שחייה.

ישנם סוגים שונים של אריחים המיועדים לבריכה כגון אריחי זכוכית, אריחי אבן טבעית ואריחים העשויים מקרמיקה. אריחי הזכוכית נחשבים לפופולריים במיוחד וניתן לעצב איתם את הבריכה בצורה ייחודית המתאימה לכל סגנון.

אריחים לבריכות שחייה מזכוכית

מבין האריחים לבריכות שחייה, ניתן כאמור למצוא את אריחי הזכוכית הנחשבים לאיכותיים במיוחד בעיקר מפני שהם חזקים ועמידים מפני פגעי מזג אוויר. הם לא משנים את צבעם גם אם ישנה חשיפה מתמשכת לקרני השמש וניתן להשתמש בהם כאריחי פסיפס בצבעים שונים ומגוונים.

אריחים סופגים והתאמת הדבקים

לכל סוג אריחים יש דבקים מסויימים המתאימים להדבקה שלהם לריצפת הבריכה. ישנם דבקים מיוחדים המתאימים לאריחים סופגים וישנם דבקים המתאימים לאריחים לא סופגים. בכל פעולה של הדבקת אריחים לרצפת הבריכה, יש לבחור את הדבק המתאים ביותר. בנוסף, כדאי לבחור בדבקים באיכות גבוהה העמידים במיוחד למים וכלור על מנת למנוע בלאי מהיר של ריצפת הבריכה.

אריחים לבריכת שחיה

אם אתם עדיין מתלבטים באילו אריחים לבריכת שחיה כדאי לבחור לבריכה שלכם, אתם מוזמנים להתייעץ עם צוות חברת אוראנטק גטאור המתמחה בריצוף בריכות כבר קרוב ל-20 שנה ברציפות. החברה מייבאת ומשווקת את כל חומרי הגלם המשמשים לאיטום וריצוף בריכות שחייה ומספקת לכם את החומרים החזקים והעמידים ביותר לבריכה שלכם. עם צוות מיומן ומקצועי, חברת אוראנטק גטאור נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל לאיטום וריצוף בריכות.

אריחים לבריכת שחייה של חברת אוראנטק גטאור

מעוניינים להזמין אריחים לבריכת שחייה? באתר החברה תוכלו למצוא את האריחים המתאימים לכם ביותר ולבצע הזמנה טלפונית של מספר האריחים הנדרשים לבריכת השחייה שלכם. בנוסף לכך, תוכלו להזמין התקנה של אריחים איכותיים לבריכה בחצר הבית עם הצוות המקצועי והמנוסה של החברה.

© כל הזכויות שמורות    •    אוראנטק גטאור   •    HD Design עיצוב ובניית אתרים

פירוט הצעה
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.