דבק עמיד למים לבריכה


באילו סוגי דבקים ניתן להשתמש בבריכה? אחת השאלות שעולות בכל תיקון של בריכה היא – איך ניתן להדביק חלק בבריכה המלאה במים? באמצעות דבק עמיד למים לבריכה ניתן לבצע את כל סוגי ההדבקה הנדרשים בתוך ומחוץ לבריכה. אם אתם בעלי בריכה פרטית או מנהלים בריכה ציבורית, כדאי שתכירו את סוגי הדבקים הקיימים היום לתיקון בריכות ומשמשים להדבקה לבריכות מסוגים שונים.

בריכה אשר נפל ממנה אריח, אם זה באיזור הפנימי או החיצוני של הבריכה, יש צורך להדביק את האריח בהקדם בכדי שהבריכה תהיה תקינה באופן מלא. הדבקה של אריח בתוך הבריכה או מחוץ לבריכה צריכה להתבצע עם דבק אשר עמיד במים ובחומרים כימיים כגון כלור, אותו מוסיפים לבריכה לחיטוי המים.

הדבקת פסיפס לבריכה

אחת הדרכים לרצף בריכה היא באמצעות הדבקה של פסיפס. הדבקת פסיפס לבריכה מאפשרת לעצב את הבריכה בצורה מושלמת ועל-פי הסגנון המועדף עליכם. אחד מסוגי הפסיפס הנפוצים ביותר לבריכות הוא פסיפס העשוי מאה אחוז זכוכית. פסיפס זכוכית לבריכה ניתן לקנות בצבעים שונים ולהדביקו על תחתית הבריכה ועל החלק החיצוני שלה.

דבק צמנטי

בעת הדבקת המרצפות לבריכה, תוכלו להשתמש בדבק צמנטי הנחשב לגמיש במיוחד. הוא יכול להתאים להדבקה של אריחי הבריכה שלכם על משטח בטון ועל משטחים המכוסים בטיח. אם אתם מעוניינים להדביק פסיפס כחיפוי לבריכה, תוכלו להשתמש בדבק הצמנט בצורה יעילה ונוחה.

דבק קרמיקה 

מתלבטים באיזה דבק להשתמש לבריכה שלכם? אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות חברת אוראנטק גטאור ולקבל ייעוץ מקצועי ואישי לבחירת הדבק הנכון. החברה מספקת דבק קרמיקה ודבקים איכותיים לשימוש בבריכה. באתר של של החברה תוכלו למצוא דבק עמיד למים לבריכה מהחברות הטובות ביותר בשוק הבין-לאומי.

דבק עמיד למים לבריכה של חברת אוראנטק גטאור

צוות החברה כולל אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר המספקים שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים באיזורים רבים בארץ.  ברגע שבחרתם בצוות המקצועי של החברה, תהיו סמוכים ובטוחים שבחרתם באנשי המקצוע הטובים ביותר. לשיחה עם נציג החברה, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר ואחד מאנשי הצוות של החברה יחזור אליכם בהקדם.

© כל הזכויות שמורות    •    אוראנטק גטאור   •    HD Design עיצוב ובניית אתרים

פירוט הצעה