דבק pvc לבריכה


משפצים את הבריכה בחצר הבית? באמצעות חומרי גלם איכותיים, תוכלו לשפץ את הבריכה שלכם ברמה גבוהה ולשמור על תקינות הבריכה לתקופה ארוכה. אם גיליתם חור באיטום הבריכה או אריחים אשר נותקו מריצפת הבריכה, תוכלו להשתמש בדבקים המתאימים במיוחד לשימוש במים. אחד הדבקים המוכרים ביותר לתיקון בריכות הוא דבק המיוצר מ-pvc. דבק pvc לבריכה מיובא לארץ דרך חברות המתמחות בבנייה ותיקון בריכות למגזר העסקי והפרטי.

איך אפשר לבחור את הדבק הנכון לבעיה הקיימת בבריכה שלכם? לפני ביצוע ההזמנה של הדבקים לבריכה, אתם יכולים להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה המייבאת ומשווקת את הדבקים המיועדים לבריכות.

דבק אפוקסי

אם יצא לכם להשתמש בעבר בדבק אפוקסי, אתם וודאי מכירים את איכות ההדבקה של סוג דבק זה. דבק האפוקסי עשוי מחומר ייחודי בשם פולימר אפוקסידי ונחשב לאחד הדבקים החזקים ביותר לשימוש בבנייה. דבק האפוקסי יכול לשמש אתכם להדבקת אריחים לרצפת הבטון של הבריכה בחצר הבית.

דבק אפוקסי לבטון

אם הבריכה שלכם אטומה בצורה טובה, תוכלו להדביק אריחים המיועדים לבריכה באמצעות דבק אפוקסי לבטון. דבק האפוקסי לבטון ישמור על אריחי ריצפת הבריכה צמודים לבטון בצורה מצויינת ויאפשר עמידות אפקטיבית בפני המים והכלור הנמצאים בבריכה באופן קבוע.

דבק אפוקסי לקרמיקה 

אם בחרתם באריחי קרמיקה להדבקה על ריצפת הבריכה, תוכלו להזמין דבק אפוקסי לקרמיקה מחברת אוראנטק גטאור. החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של דבקים המיובאים מהחברות המוכרות ביותר בעולם. בנוסף, חברת אוראנטק גטאור מציעה לכם להזמין את אנשי המקצוע של החברה לשפץ ולתקן עבורכם את הבריכה בגינת הבית. הצוות המיומן של חברת אוראנטק גטאור פועל כבר מעל לעשור בכל רחבי הארץ ומקים בריכות על-פי התאמה אישית של כל לקוח ולקוח.

דבק pvc לבריכה של חברת אוראנטק גטאור

להזמנה של דבק pvc לבריכה, אתם מוזמנים לבחור את המוצר הרצוי עליכם באתר החברה וליצור קשר עם נציגי החברה לביצוע ההזמנה. צוות החברה ישמח לענות לכם על כל שאלה או בקשה הקשורה לשיפוץ הבריכה שלכם הנמצאת בחצר הבית. אם בחרתם בצוות המקצועי של החברה, תדעו שאתם בידיים טובות ומיומנות.

מה זה חיפוי PVC לבריכת שחייה?

כאשר אנו מדברים על החומר פי וי סי אנחנו למעשה מדברים על חומר תעשייתי נפוץ מאוד ששמו המלא הוא פוליוניל כלורי. כיום אנשים פרטיים ואנשי מקצוע רבים בכל רחבי הארץ עושים שימוש בפי וי סי לצורך מטרות שונות ביניהן: חיפוי מרצפות, חיפוי בריכות שחייה, איטום של מבנים שונים ועוד. הודות לרמת הגמישות הגבוהה של הפוליויניל הכלורי והודות לתהליך הייצור הפשוט שלו, פוליויניל כלורי הוא אחד הפתרונות האיכותיים והזולים ביותר לצורך חיפוי של בריכות שחייה.
כיום השוק הישראלי מלא בחיפויים העשויים פי וי סי אשר מיועדים לכל הסוגים השונים של בריכות השחייה. לאור העובדה כי כל בריכת שחייה זקוקה לחיפוי כלשהו על מנת שיגן עליה מנזקי מזג האוויר ומבעיות כאלה ואחרות, נשאלת השאלה באיזה סוג חיפוי יש לבחור? לכל סוג חיפוי יש את היתרונות הייחודיים שלו, בעקבות כך קיימת חשיבות רבה להתאמת סוג החיפוי והיתרונות שלו לבריכת השחייה עליה הוא עתיד להגן ומאפייניה השונים.
אחד מן החומרים הנפוצים ביותר כיום בהם נעשה שימוש לצורך ייצור של יריעות המיועדות לחיפוי של בריכות שחייה הוא פוליויניל כלורי. באמצעות השימוש בפוליויניל כלורי יש אפשרות לייצר יריעות בגדלים שונים ולהתאים כל אחת מן היריעות למטרה שונה. באופן הזה ניתן להכין יריעת פוליויניל כלורי המיועדת לבריכה פרטית ביתית, יריעת פוליויניל כלורי המיועדת לבריכה ציבורית וכו'.

אילו יתרונות יש לחיפוי PVC לבריכת שחייה?

חיפויים העשויים פוליויניל כלורי נמצאים בשימוש נרחב מאוד בקרב בריכות שחייה הודות ליתרונות הרבים שהם מביאים עימם. כעת נציג בפניכם חלק מן היתרונות הבולטים ביותר של שימוש בפוליויניל כלורי לצורך חיפוי של בריכות שחייה:

  • מניעת נזילות – אנשים רבים סבורים כי חיפוי פוליויניל כלורי לבריכות שחייה משמש אך ורק למניעת נזקים חיצוניים אך בפועל יש אפשרות להשתמש בחיפויים העשויים פוליויניל כלורי גם לצורך מניעה של נזילות.
  • חוזקה ועובי – ברוב המקרים יריעות העשויות מפוליויניל כלורי הן בעלות עובי של 1.5 מילימטר, בנוסף על כך ניתן לשפר את רמת החוזק של היריעות באמצעות שימוש ברשת פוליאסטר. שימוש ברשת הפוליאסטר והעובי הרב של היריעות מספק רמת עמידות גבוהה מאוד.

© כל הזכויות שמורות    •    אוראנטק גטאור   •    HD Design עיצוב ובניית אתרים

פירוט הצעה
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.