אריחי בריכה


בריכה היא משאב מהנה שיכול לשפר את איכות חייכם באופן משמעותי. בין אם זאת בריכה פרטית בחצר הבית או שמדובר בבריכה שאתם מתפעלים בבית העסק, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת בכל הנוגע לאריחי הבריכה, לאיטום שלה ועוד. אז כדי לעזור לכם, החלטנו לספק מידע חשוב שיוכל לעזור לכם גם בתהליך בניית בריכה וגם בתחזוקה שלה.

איטום בריכה

כל בעל בריכה בבית פרטי או בריכה בבית עסק, יודע כי נדרשת תחזוקה של מבנה הבריכה על מנת שישרת את בני הבית או את הלקוחות של העסק לאורך זמן ובאופן בטיחותי. בעת בניית הבריכה מתבצעת פעולת האיטום החיצוני והפנימי של הבריכה. איטום רצפת הבריכה הוא אחד השלבים החשובים בכל בנייה של בריכה חדשה ואסור לדלג עליו. מעל האיטום מודבקים אריחי בריכה על-פי הדוגמא שבעלי הבריכה בחרו. ישנם אריחי רצפה מסוגים שונים ובדוגמאות מיוחדות המשפיעות באופן משמעותי על מראה הבריכה מבחוץ.

תחזוקה של אריחי בריכה

אריחי בריכה מטבעם הם שבירים. אם אתם בוחרים אריחים איכותיים, הם לרוב יישמרו במקומם. אבל במידה ואחד נפל, זה לא אומר שצריך לשפץ את כל הבריכה. ניתן לקנות כל אריח באופן עצמאי במידה ונפל אריח מסוים בבריכה או להזמין איש מקצוע לתיקון האריח שיצא ממקומו. יציאה של אריח ממקומו יכול לנבוע מסיבות שונות ואחת מהן היא שימוש בדבק באיכות נמוכה. על כן, בכל הדבקה של אריחי בריכות או תיקון של רצפת הבריכה, יש חשיבות בבחירת החומרים המתאימים להדבקה.

עיצוב אריחים

בחירת האריחים לבריכה משפיעה ישירות על מראה הבריכה מבחוץ וגם על הפונקציונליות שלה. כיום קיים מבחר גדול של אריחי בריכות שמגיעים במגוון צבעים וטקסטורות וכל בעל בריכה יכול לבחור את הדוגמא והסגנון המתאימים לו ביותר. כך אפשר לשלב בין מראה הבריכה לבין העיצוב של שאר החלל והבית.

אריחים דקים להדבקה 

מה סוג האריח הטוב ביותר? ישנם סוגים שונים של אריחי בריכות וכל סוג מתאים לשימושים מסוימים. ניתן למצוא אריחים דקים להדבקה העשויים מ-100 אחוז זכוכית ממוחזרת ונחשבים לאיכותיים ביותר. סוג זה של אריחי בריכות מתאים במיוחד לעבודות גימור לרצפת הבריכה. אריחים אלה הם לא רק עמידים אלא גם ידידותיים לסביבה וגם מציעים מראה מלוטש מודרני. גם האריחים המיוחדים הללו זמינים במגוון צבעים ודוגמאות.

יתרונות ארוכי טווח של בניית בריכה איכותית

השקעה בחומרים איכותיים לאיטום הבריכה ובאריחי בריכה עמידים מבעוד מועד יכולה להיות בעלת השלכות חיוביות בהמשך הדרך. גם הבחירה בשירותים מקצועיים לבניית ותחזוקת הבריכה שלכם היא בעלת יתרונות רבים. בריכות שנאטמו כראוי יחוו פחות בעיות כמו נזילות, התרופפות אריחים וכדומה. דבר זה יפחית את הצורך בתיקונים תכופים וישמור על הבריכה שלכם לאורך זמן. זה כמובן גם יחסוך לכם זמן, כסף וכאב ראש מיותר. מעבר לכך, בריכה מטופחת לאורך שנים מעלה את ערך הנכס שלכם.

איך מתחזקים בריכה?

כדי לשמור על הבריכה שלכם לאורך זמן, חשוב לנקות אותה באופן קבוע באמצעות חומרים ייעודיים לכך והסרת הפסולת שמצטברת בתחתיתה או צפה מעלה. עשו זאת אחת לשבוע לפחות. בדקו גם שכל המסננים והמשאבות שלכם תקינים כדי שזה לא ישפיע לרעה על האריחים והאיטום. ברגע שיש נזק או בלאי, פנו לחברה מקצועית באופן מיידי לצורך התיקון.

איפה מוצאים אריחים לבריכות שחיה ?

אם אתם מחפשים אריחים לבריכות שחיה מזכוכית או מכל חומר איכותי אחר, מומלץ לכם לפנות לחברת אוראנטק גטאור המייבאת ומשווקת את חומרי האיטום והריצוף הטובים ביותר לבריכות שחייה ובריכות נוי. אם ראיתם באיזורכם בריכת נוי או בריכת שחייה, יתכן שחומרי הגלם המעולים של החברה הותקנו בבריכה זו ובזכות כך היא נשמרת במצבה המקורי המעולה לאורך זמן.

חברת אוראנטק גטאור מציעה ללקוחותיה – אריחי בריכה באיכות גבוהה

להזמנה של אריחי בריכה איכותיים של חברת אוראנטק גטאור, צרו קשר עם נציגי החברה ובצעו הזמנה על-פי הדרישות שלכם. צוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור חומרי גלם איכותיים לבניית בריכה ולאיטום החלק הפנימי והחיצוני שלה. צוות החברה מיומן ומנוסה בהקמת בריכות חדשות באמצעות חומרי הגלם הטובים ביותר ובעל ניסיון רב בתיקון בריכות ישנות על-ידי איטום איכותי וריצוף ברמה גבוהה.

© כל הזכויות שמורות    •    אוראנטק גטאור   •    HD Design עיצוב ובניית אתרים

פירוט הצעה
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.